UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hahahaha nareszcie jaki spokój na ulicach i nie musze uwazac na tramwaje, super sie jezdzi i na rondach ruchu nie wstrzymuja. .. super tak z miesiac postrajkujcie. .. dla mnie bomba. .. i zaden mieszkaniec za wami nie bedzie. .. jak nie nauczyciele to teraz dzieci za zakladnikow wzieli i do szkol dojechac nie moga hahahahaha