UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście. Racja. Tam każdy tramwaj ma klimatyzację. Na przystankach są biletomaty i do tego tablice z wyświetlaczem kursów.
Oczywiście. Racja. Tam każdy tramwaj ma klimatyzację. Na przystankach są biletomaty i do tego tablice z wyświetlaczem kursów.