232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten pierwszy dzień to początek ostatniego dnia nieudacznika na Łączności. ..
hd (2020.02.17)

info

54  
  11
i jak zwykle związkowcy są na nie skończcie z tym strajkiem bo nic nie wywalczycie tylko stracicie
i po co (2020.02.17)
Pewnie bylo jakieś ale *
* (2020.02.17)
Nie zapominajmy o klimatyzacj dla pasażerow i biletomatach.
Edzio listonosz (2020.02.17)
zwolnić tych 60 buntowniczych i przyjąc nowych. będą oszczędności. zawsze można zmienic prace.
luka (2020.02.17)
A moze nauczyciel na motorniczego bo jest zapotrzebowanie!
Laikonik (2020.02.17)
Brak chetnych!
Kapciuszek (2020.02.17)
". .. naganiamy sobie te 200 dzieci do wypłaty. "Dzieci? Serio?
Zennon. (2020.02.17)

info

6  
  3
@Laikonik - Nauczyciel za motorniczego - spokojnie da radę. W drugą stronę niekoniecznie. Ale: Więcej trochę od tych motorniczych zarabia tylko nauczyciel z długim stażem, ci z niższym najniższa krajowa + ewentualnie jakieś grosze
rety (2020.02.17)
A ja w mysl dewizy" umiesz liczyc,licz na siebie" po miescie poruszam sie albo Garbusem,ale czesciej rowerem,pomimo,ze mam darmowe przejazdy zkm,olewam te rozne wynalazki typu : sztaby,zwiazki,zalogi,pertraktacje,transparently,podwyzki,obnizki.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.02.17)

info

8  
  12