Wybrany wątek opinii
i jak zwykle związkowcy są na nie skończcie z tym strajkiem bo nic nie wywalczycie tylko stracicie
Do moderacji
Odpowiedz
19
40
Pewnie bylo jakieś ale *
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To miasto i dyrekcja jest na nie jak by co nie ma się pojęcia to proszę się nie wypowiadac
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Bo związkowcy zawsze siedzą w kieszeni prezesa !!!!!????????????????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0