Wybrany wątek opinii

i jak zwykle związkowcy są na nie skończcie z tym strajkiem bo nic nie wywalczycie tylko stracicie
i po co (2020.02.17)
Pewnie bylo jakieś ale *
* (2020.02.17)
To miasto i dyrekcja jest na nie jak by co nie ma się pojęcia to proszę się nie wypowiadac
(2020.02.17)
Bo związkowcy zawsze siedzą w kieszeni prezesa !!!!!????????????????
GAiT (2020.02.23)
Powrót do komentarzy