UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja w mysl dewizy" umiesz liczyc,licz na siebie" po miescie poruszam sie albo Garbusem,ale czesciej rowerem,pomimo,ze mam darmowe przejazdy zkm,olewam te rozne wynalazki typu : sztaby,zwiazki,zalogi,pertraktacje,transparently,podwyzki,obnizki.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj