UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i jak zwykle związkowcy są na nie skończcie z tym strajkiem bo nic nie wywalczycie tylko stracicie
i po co
i jak zwykle związkowcy są na nie skończcie z tym strajkiem bo nic nie wywalczycie tylko stracicie
i po co