A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może w końcu ktoś się pochyli nad bankiem żywności i tym co tam się wyprawia? Pani Tereso do roboty no i może weźmiecie się za tych pożal się Boże potrzebujących którzy biorą od Was dwie konserwy dwa chleby kilo mąki i olej i taksóweczką do domu. O co tu w tym wszystkim chodzi? Może urzędnicy w końcu się temu przyjrzą z bliska? A gdzie MOPS? Ludzie halo pobudka? Pomagajmy naprawdę tym co potrzeba!
@Wdzięczny - Bardzo proszę wskazać organizacje, które działają w naszym mieście a powstały dzięki ESWIP, a nie są ESWIP. Proszę o wskazanie również, które organizacje na przestrzeni lat realizowały zadania COP poza ESWIP. Proszę wskazać również organizacje, które zawdzięczają ESWIP, to że nie zostały zapomniane.
Jacy ludzie takie organizacje. .. .pozoracja działań jest na porządku dziennym. .. Trudno sie temu dziwić jak przykładem są pisowskie instytucje rządowe swoich. .. ..
proszę spytać mieszkańców ZAWODZIA co to jest ESWIP i jak wyglądały konsultacje społeczne i co z nich wynikło dla mieszkańców tej dzielnicy i zapraszamy codziennie wszystkich do obejrzenia tego cyrku który odbywa się w okół Domu Pod Cisem wszystkie trawniki zrujnowane błoto wylewa się na ul. Stawidłową pracownicy i goście tego przybytku jak by mogli to parkowali by jeden na drugim.
@nowak - Stanowczo czekamy na informacje w tej sprawie. Elblążanie, nie dajmy się robić w balona.
co tu dużo gadać organizowali konsultacje społeczne z mieszkańcami ZAWODZIA które spotkały z dużym zainteresowaniem mieszkańców a zwłaszcza młodych ludzi z wieloma pomysłami na naszą dzielnicę. najlepsze jest to że te konsultacje dotyczyły tylko naszej dzielnicy a co wyszło to każdy widzi a zwłaszcza mieszkańcy ZAWODZIA którzy zostali oszukani i zostali z niczym.
Trzeba poczekać jak się odniesie do tego miasto.
Trzeba poczekać jak się odniesie do tego miasto. Proste
Czy w eswip pracownicy nadal muszą przekazywać część swojego wynagrodzenia na stowarzyszenie???
Czy w eswip pracownicy nadal muszą przekazywać część swojego wynagrodzenia na stowarzyszenie???