34
11.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A może w końcu ktoś się pochyli nad bankiem żywności i tym co tam się wyprawia? Pani Tereso do roboty no i może weźmiecie się za tych pożal się Boże potrzebujących którzy biorą od Was dwie konserwy dwa chleby kilo mąki i olej i taksóweczką do domu. O co tu w tym wszystkim chodzi? Może urzędnicy w końcu się temu przyjrzą z bliska? A gdzie MOPS? Ludzie halo pobudka? Pomagajmy naprawdę tym co potrzeba!
(2020.02.12)

info

11  
  2
@Wdzięczny - Bardzo proszę wskazać organizacje, które działają w naszym mieście a powstały dzięki ESWIP, a nie są ESWIP. Proszę o wskazanie również, które organizacje na przestrzeni lat realizowały zadania COP poza ESWIP. Proszę wskazać również organizacje, które zawdzięczają ESWIP, to że nie zostały zapomniane.
(2020.02.12)

info

4  
  8
Jacy ludzie takie organizacje. .. .pozoracja działań jest na porządku dziennym. .. Trudno sie temu dziwić jak przykładem są pisowskie instytucje rządowe swoich. .. ..
(2020.02.12)

info

3  
  2
proszę spytać mieszkańców ZAWODZIA co to jest ESWIP i jak wyglądały konsultacje społeczne i co z nich wynikło dla mieszkańców tej dzielnicy i zapraszamy codziennie wszystkich do obejrzenia tego cyrku który odbywa się w okół Domu Pod Cisem wszystkie trawniki zrujnowane błoto wylewa się na ul. Stawidłową pracownicy i goście tego przybytku jak by mogli to parkowali by jeden na drugim.
nowak (2020.02.12)
@nowak - Stanowczo czekamy na informacje w tej sprawie. Elblążanie, nie dajmy się robić w balona.
walduśśśś (2020.02.12)
co tu dużo gadać organizowali konsultacje społeczne z mieszkańcami ZAWODZIA które spotkały z dużym zainteresowaniem mieszkańców a zwłaszcza młodych ludzi z wieloma pomysłami na naszą dzielnicę. najlepsze jest to że te konsultacje dotyczyły tylko naszej dzielnicy a co wyszło to każdy widzi a zwłaszcza mieszkańcy ZAWODZIA którzy zostali oszukani i zostali z niczym.
nowak (2020.02.12)

info

4  
  1
Trzeba poczekać jak się odniesie do tego miasto.
ciekaw (2020.02.12)

info

2  
  0
Trzeba poczekać jak się odniesie do tego miasto. Proste
ciekawa (2020.02.12)

info

2  
  0
Czy w eswip pracownicy nadal muszą przekazywać część swojego wynagrodzenia na stowarzyszenie???
(2020.02.12)

info

3  
  0
Czy w eswip pracownicy nadal muszą przekazywać część swojego wynagrodzenia na stowarzyszenie???
(2020.02.12)