Wybrany wątek opinii

proszę spytać mieszkańców ZAWODZIA co to jest ESWIP i jak wyglądały konsultacje społeczne i co z nich wynikło dla mieszkańców tej dzielnicy i zapraszamy codziennie wszystkich do obejrzenia tego cyrku który odbywa się w okół Domu Pod Cisem wszystkie trawniki zrujnowane błoto wylewa się na ul. Stawidłową pracownicy i goście tego przybytku jak by mogli to parkowali by jeden na drugim.
nowak (2020.02.12)
@nowak - Stanowczo czekamy na informacje w tej sprawie. Elblążanie, nie dajmy się robić w balona.
walduśśśś (2020.02.12)
Powrót do komentarzy