UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może w końcu ktoś się pochyli nad bankiem żywności i tym co tam się wyprawia? Pani Tereso do roboty no i może weźmiecie się za tych pożal się Boże potrzebujących którzy biorą od Was dwie konserwy dwa chleby kilo mąki i olej i taksóweczką do domu. O co tu w tym wszystkim chodzi? Może urzędnicy w końcu się temu przyjrzą z bliska? A gdzie MOPS? Ludzie halo pobudka? Pomagajmy naprawdę tym co potrzeba!