Wybrany wątek opinii
Czy w eswip pracownicy nadal muszą przekazywać część swojego wynagrodzenia na stowarzyszenie???
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ale tylko ci niżej. .. .. ciekawe czy są jakies nagrania; ))
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Słyszałem, że nadal.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0