Wybrany wątek opinii

Czy w eswip pracownicy nadal muszą przekazywać część swojego wynagrodzenia na stowarzyszenie???
(2020.02.12)
Ale tylko ci niżej. .. .. ciekawe czy są jakies nagrania; ))
:)) (2020.02.12)
Słyszałem, że nadal.
2016-2020 (2020.02.16)
Powrót do komentarzy