UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nowak - Stanowczo czekamy na informacje w tej sprawie. Elblążanie, nie dajmy się robić w balona.
walduśśśś
@nowak - Stanowczo czekamy na informacje w tej sprawie. Elblążanie, nie dajmy się robić w balona.
walduśśśś