71
08.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No ale zawsze warte te 400 zl,a czerwona Platforma nie dala CI nic tylko obciela o polowe zasilek pogrzebowy.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.02.09)
Nawet Budka z Platforms.Garbusiarz cyklista
Znyszek 1 (2020.02.09)
Moja wyobraznia nie obejmujr tego iz Kidawa cos negocjuje z Trumpem club z Erdoganem ma temat wsch.flanki NATO.Garbusiarz cyklsta
Zbyszek1 (2020.02.09)
Może trzeba było niewygodne odpady szybko zutylizować...
AgataSz (2020.02.09)

info

4  
  0
Meble kupujesz tak? Ktoś musi je wyprodukować a wtedy nie zastanawiasz się z czego to jest zrobione
(2020.02.09)
renatka, czyżbyś pracowała w spółce skarbu państwa i w godzinach pracy zajmowała się hejtem
jowyta (2020.02.09)

info

5  
  1
@Morszcz - no i taka jest różnica między wami, on na narty a ty gumofilce i do wideł, musisz trochę pobabrać się w tym twoim szambowatym żywocie
asio (2020.02.09)
Jaki club?? Twoja mama wie, że ćpoesz i potem wypisujesz bzdury na portel??
(2020.02.09)
Skąd się biorą ci super deb. le, co we wszystkich artykułach wciągają politykę. Czy wy jesteście normalni??? Wydaje się, że chyba macie obsesję na punkcie polityki. Każdy artykuł, to te same wpisy o PiS i 500+ !!! Proponowałbym zgłosić się o poradę do lekarza psychiatra.
dobra rada (2020.02.09)

info

10  
  0
Bo calosc dochodzila do siebie!
(2020.02.09)