A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No ale zawsze warte te 400 zl,a czerwona Platforma nie dala CI nic tylko obciela o polowe zasilek pogrzebowy.Garbusiarz cyklista
Nawet Budka z Platforms.Garbusiarz cyklista
Moja wyobraznia nie obejmujr tego iz Kidawa cos negocjuje z Trumpem club z Erdoganem ma temat wsch.flanki NATO.Garbusiarz cyklsta
Może trzeba było niewygodne odpady szybko zutylizować...
Meble kupujesz tak? Ktoś musi je wyprodukować a wtedy nie zastanawiasz się z czego to jest zrobione
renatka, czyżbyś pracowała w spółce skarbu państwa i w godzinach pracy zajmowała się hejtem
@Morszcz - no i taka jest różnica między wami, on na narty a ty gumofilce i do wideł, musisz trochę pobabrać się w tym twoim szambowatym żywocie
Jaki club?? Twoja mama wie, że ćpoesz i potem wypisujesz bzdury na portel??
Skąd się biorą ci super deb. le, co we wszystkich artykułach wciągają politykę. Czy wy jesteście normalni??? Wydaje się, że chyba macie obsesję na punkcie polityki. Każdy artykuł, to te same wpisy o PiS i 500+ !!! Proponowałbym zgłosić się o poradę do lekarza psychiatra.
Bo calosc dochodzila do siebie!