UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skąd się biorą ci super deb. le, co we wszystkich artykułach wciągają politykę. Czy wy jesteście normalni??? Wydaje się, że chyba macie obsesję na punkcie polityki. Każdy artykuł, to te same wpisy o PiS i 500+ !!! Proponowałbym zgłosić się o poradę do lekarza psychiatra.

dobra rada