UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No ale zawsze warte te 400 zl,a czerwona Platforma nie dala CI nic tylko obciela o polowe zasilek pogrzebowy.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
No ale zawsze warte te 400 zl,a czerwona Platforma nie dala CI nic tylko obciela o polowe zasilek pogrzebowy.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1