UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd się biorą ci super deb. le, co we wszystkich artykułach wciągają politykę. Czy wy jesteście normalni??? Wydaje się, że chyba macie obsesję na punkcie polityki. Każdy artykuł, to te same wpisy o PiS i 500+ !!! Proponowałbym zgłosić się o poradę do lekarza psychiatra.

dobra rada

Anuluj