A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie myślą że strażacy to samolotami latają ze jak się coś pali to w minucie i są na miejscu... Oj oj szkoda mi takich tępaków co bzdury wypisują.
To prawda ludzka tragedia a głupie Ludziska śmieją się z tragedi mało tego mieszają politykę do tragedi
zalać pianą i po bólu
Trol
Bzdura co za teksty brednie zycze panu pani zalozenia firmy. Hehe
Ja mam 46 i przykro mi ze takie nieszczescia. Prosze nie dawac latki ze 40 latki to wredni ludzie bo znam mlodszych i oni o wiele gorsi czasem od nas.hehihi
Ty, intelektualista! "nieświadomi" piszemy łącznie, ale wstyd, żenada...
Bardzo dobrej zdjecia
Tych, co piszą te głupkowate komentarze powinna dosięgnąć ta tragedia. Może by do ich mózgów coś dotarło. Gdzie się rodzą tacy ludzie??????Niech was diabli !!!!!!
@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!