71
08.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie myślą że strażacy to samolotami latają ze jak się coś pali to w minucie i są na miejscu... Oj oj szkoda mi takich tępaków co bzdury wypisują.
Bartłomiej... (2020.02.08)

info

10  
  0
To prawda ludzka tragedia a głupie Ludziska śmieją się z tragedi mało tego mieszają politykę do tragedi
Fafik (2020.02.08)
zalać pianą i po bólu
(2020.02.08)

info

2  
  0
Trol
(2020.02.08)
Bzdura co za teksty brednie zycze panu pani zalozenia firmy. Hehe
(2020.02.08)
Ja mam 46 i przykro mi ze takie nieszczescia. Prosze nie dawac latki ze 40 latki to wredni ludzie bo znam mlodszych i oni o wiele gorsi czasem od nas.hehihi
(2020.02.08)
Ty, intelektualista! "nieświadomi" piszemy łącznie, ale wstyd, żenada...
(2020.02.08)
Bardzo dobrej zdjecia
Schabowy (2020.02.09)

info

0  
  2
Tych, co piszą te głupkowate komentarze powinna dosięgnąć ta tragedia. Może by do ich mózgów coś dotarło. Gdzie się rodzą tacy ludzie??????Niech was diabli !!!!!!
(2020.02.09)

info

3  
  1
@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!
renatka (2020.02.09)