UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam 46 i przykro mi ze takie nieszczescia. Prosze nie dawac latki ze 40 latki to wredni ludzie bo znam mlodszych i oni o wiele gorsi czasem od nas.hehihi


Anuluj