UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam 46 i przykro mi ze takie nieszczescia. Prosze nie dawac latki ze 40 latki to wredni ludzie bo znam mlodszych i oni o wiele gorsi czasem od nas.hehihi
Ja mam 46 i przykro mi ze takie nieszczescia. Prosze nie dawac latki ze 40 latki to wredni ludzie bo znam mlodszych i oni o wiele gorsi czasem od nas.hehihi