UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!
renatka
@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!
renatka