UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@boży.ludek - bezmozgowcu własnie dlatego tylko bedziemy głosowac na PIS, zeby takie barany jak ty nami nie rządziły !!!!!

renatka

Anuluj