Ludzie narzekają, że długo jechali strażacy. To pomyślcie teraz, ile z Łęczyckiej będą jechać.N_N
Ludzie narzekają, że długo jechali strażacy. To pomyślcie teraz, ile z Łęczyckiej będą jechać.