A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mieszkam 2 kilometry od stolarni. O 6:30 obudzil mnie gluchy huk, po paru minutach uslyszalem syreny. Pomyslalem, ze ktos przywalil w drzewo, teraz przeczytalem co sie stalo. Szkoda, ze nie napisaliście co wybuchlo.
Póki co strażacy nie mają niestety teleportera i czas dojazdu do zdarzenia w granicach 5-8 minut (a taki byl od momentu dyspozycji) musi wystarczyć szanownym malkontentom
Smutne. Kolejne miejsca pracy poszły z dymem, dobrze, że nikt nie ucierpiał na zdrowiu.
Było płacić 18 zł na godzinę pracownika A nie 14zl hahahha
Wladza spi bo powinna byc jakakolwiek normalna komunikacja. Ratusz wont.
Wspolczuje to spoko ludzie.
Kazdy wie szkoda ludzi.
Oby ich to spotkalo. Bzdety pisza czyis dorobek splonal i ludzie prace.
Glupio gadasz widac ze brak myslenia w tych czasach kiepsko sie prowadzi interesy widac ze nie widzisz .
Ludzie znam tego jegomoscia palil w piecu odpadami z mebli plastikiem .mieszkam niedaleko to wiem ze nabiedaka nie trafilo.pewnie zaraz na narty wyjedzie .