71
08.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mieszkam 2 kilometry od stolarni. O 6:30 obudzil mnie gluchy huk, po paru minutach uslyszalem syreny. Pomyslalem, ze ktos przywalil w drzewo, teraz przeczytalem co sie stalo. Szkoda, ze nie napisaliście co wybuchlo.
Obnizyc cene dowozu jedzenia do (2020.02.08)
Póki co strażacy nie mają niestety teleportera i czas dojazdu do zdarzenia w granicach 5-8 minut (a taki byl od momentu dyspozycji) musi wystarczyć szanownym malkontentom
Kgkjdjd (2020.02.08)
Smutne. Kolejne miejsca pracy poszły z dymem, dobrze, że nikt nie ucierpiał na zdrowiu.
pampi-ZAWADA (2020.02.08)

info

17  
  0
Było płacić 18 zł na godzinę pracownika A nie 14zl hahahha
Hiol (2020.02.08)
Wladza spi bo powinna byc jakakolwiek normalna komunikacja. Ratusz wont.
(2020.02.08)
Wspolczuje to spoko ludzie.
(2020.02.08)
Kazdy wie szkoda ludzi.
(2020.02.08)
Oby ich to spotkalo. Bzdety pisza czyis dorobek splonal i ludzie prace.
(2020.02.08)
Glupio gadasz widac ze brak myslenia w tych czasach kiepsko sie prowadzi interesy widac ze nie widzisz .
(2020.02.08)
Ludzie znam tego jegomoscia palil w piecu odpadami z mebli plastikiem .mieszkam niedaleko to wiem ze nabiedaka nie trafilo.pewnie zaraz na narty wyjedzie .
Morszcz (2020.02.08)