Wybrany wątek opinii

W tym wieku będąc powinien wnuczka poprosić o podwiezienie a nie pakować d.. za kółko.. W tym wieku powinien furmanką jeździć - łatwiej ją opanować i wyprzedzać nikogo nie trzeba. A jak woźnica zasłabnie to koń sam trafi do domu..
(2020.02.08)
Uważaj bo "w tym wieku" więc może to być i w Twoim wieku też...
Wiekowa (2020.02.08)
@Wiekowa - Proszę nie zwracać uwagi na durni, którzy głupoty wypisują, żeby drażnić ludzi, co im radość sprawia. Pozdrawiam.
(2020.02.09)
Powrót do komentarzy