Wybrany wątek opinii
Jechałam tamtędy około godz. 14.Tir nadal był w rowie. W oczy rzuciło mi się, że do zdarzenia doszło tuż przy przystanku i na "podwójnej"ciągłej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0