UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ładny gnój, kowal zawinił----a cygana powiesili. 1 teren zabudowany. 2 znaki ostrzegawcze n. t. prac ziemnych, 3 miejsce zdarzenia akurat pod lampą oświetlającą drogę. A winien kierowca opla???To z jaką prędkością musiał jechać ten co przywalił?A co by było gdyby tam szedł pieszy(w końcu w terenie zabudowanym(i oświetlonym)nie musi mieć odblasków. O co tu kuzwa chodzi?Pytanie; kim jest (wg. mnie)sprawca tej kolizji. 99,9% to policjant. A tak na marginesie to kierowca opla dostał 300zł łmandatu(?)i6 pkt.