38
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
AC wybielacz nad wybielacze
(2020.02.03)
To wyślij tatę do lekarza, a jak trzeba będzie to zabierz kluczyki od auta bo następnym razem kogoś potrąci lub rozjedzie.
Kiyrfhjg (2020.02.03)

info

8  
  8
Chyba panu panie komendancie za dyche !!!!!!
(2020.02.03)
A co Cię obchodzi ile jechał człowieku!!!
Co za ludzie (2020.02.03)
I to w tym samym gabinecie.
(2020.02.03)
ten dzien byl pechowy, ide przez miasto kot przebiegl mi droge czarny z bialymi lapkami, wracam z miasta znowu to samo, ide do eclerca, wychodze, przez drzwi automatyczne kobicie po drugiej stronie nie chcialy sie otworzyc dopiero gdy podszedlem zaskoczylo, babka z metra cieta ale juz cos mi nie pasowalo, dalej ide przez rondo kolo eclerka, przechodze przez pasy i babka inna babbka wyskakuje, rusza z kopyta wbija sie na rondo chce zjechac ja juz na 1\3 na pasach a ona po hamulcach, stanela na 1/4 dlugosci pasow, obylo sie bez ofiar, ale niech no to dorwe tego kota to popamieta
(2020.02.03)

info

4  
  3
Drzewa na tory !
(2020.02.04)

info

5  
  1
Do pomocy nikt się nie wyrywa, ale żeby napierniczać na oślep kamieniami to każdy!!
jajecznica z cukrem (2020.02.04)

info

7  
  0
Ludzie przestańcie pisać głupoty jak nie wiecie co było przyczyną, najważniejsze że człowiek (sąsiad) żyje.Wypadek każdemu sie moze zdazyc. NIECH PAN POWRACA DO ZDROWIA.
Sąsiad Radek (2020.02.04)
Ludzie przestańcie pisać głupoty jak nie wiecie co było przyczyną, najważniejsze że człowiek (sąsiad) żyje.Wypadek każdemu sie moze zdazyc. NIECH PAN POWRACA DO ZDROWIA
Sąsiad Radek (2020.02.04)

info

7  
  1