UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ten dzien byl pechowy, ide przez miasto kot przebiegl mi droge czarny z bialymi lapkami, wracam z miasta znowu to samo, ide do eclerca, wychodze, przez drzwi automatyczne kobicie po drugiej stronie nie chcialy sie otworzyc dopiero gdy podszedlem zaskoczylo, babka z metra cieta ale juz cos mi nie pasowalo, dalej ide przez rondo kolo eclerka, przechodze przez pasy i babka inna babbka wyskakuje, rusza z kopyta wbija sie na rondo chce zjechac ja juz na 1\3 na pasach a ona po hamulcach, stanela na 1/4 dlugosci pasow, obylo sie bez ofiar, ale niech no to dorwe tego kota to popamieta