A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie przestańcie pisać głupoty jak nie wiecie co było przyczyną, najważniejsze że człowiek (sąsiad) żyje.Wypadek każdemu sie moze zdazyc. NIECH PAN POWRACA DO ZDROWIA
Nie wiadomo czy Ty jutro nie stracisz przytomności-Krynico mądrości:(
Cieszę się, że wszystko w porząku. Wracaj do zdrowia:)
Strażacy powinni zarabiać 3razy więcej szacun dla was
przynajmniej ruda go nie zje
Ruda go nie zje ale Tobie juz mozg wyżarla
Ledwo co minął ograniczenie do 40 km/h a już takie straty. Słabiutkie te Mazdy jak kartony po margarynie.
Skoro zaslabl mogl dodac gazu ale trzeba byc tepym lub ograniczonym by tego nie wiedziec