UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wsi każdy musi mieć prawo jazdy, bo nie ma autobusów. Zwłaszcza starsi ludzie, bo ich nie stać na taksówki, a i one nie chcą jeździć na dziurawe drogi po wioskach.
Na wsi każdy musi mieć prawo jazdy, bo nie ma autobusów. Zwłaszcza starsi ludzie, bo ich nie stać na taksówki, a i one nie chcą jeździć na dziurawe drogi po wioskach.