UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowiek napisał do nas i sam się wystwia. A gdzie jesteśmy my? Lokalni patrioci, co niby tak kochamy nasze miasto i mienimy się dumnymi Elblążaninami. Pójdziemy za ciosem, czy znowu przyjmiemy zasadę, że najlepiej wrzucić tonę węgla czyimiś łapkami? Najlepiej, tak jak uczono wcześniej "ciszej będziesz, dalej zajdziesz", prawda??? On do tej zasady się nie stosuje. .. .niestety???!!!