UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

teraz Wróbel zrobi nam amfiteatr na 250 osób a reszta będzie siedzieć na drzewach by coś zobaczyć chyba ze beda tam imprezy które przyciagną tylko sto osób same denne ba jeszcze wybuduje nam za 80 milijonów sadzawki zamiast basenu zeby zamknąć nam usta to wszystko produkty zastępcze