UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Będzie, jak z mostami na Starówce, gwarancja minie a mieszczanie kolejny raz zapłacą. A z wodą nie ma żartów, jak niecka jest nieszczelna, to za chwilę woda znajdzie się w basenie otwartym ? Woda zawsze "pracuje "Co na to współpracujące z Prezydentem PO ?? Milczy, a dlaczego ??
Witold Wielki .