UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słupnik i towarzystwo niczym nowotwór ,niszczą i degradują miasto w ruinę. Gruntownie trzeba powyrywać z korzeniami i pognać okupantów.
Słupnik i towarzystwo niczym nowotwór ,niszczą i degradują miasto w ruinę. Gruntownie trzeba powyrywać z korzeniami i pognać okupantów.