UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słupnik i towarzystwo niczym nowotwór ,niszczą i degradują miasto w ruinę. Gruntownie trzeba powyrywać z korzeniami i pognać okupantów.


Anuluj