UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzieńki! Przecież to zabawa jest. Jaki audyt? To po to by się coś działo! A ile ludzi wie, co to znaczy audyt? EEE to pewnie komuchy/ solidaruchy/ coś mieszają. Za wszelką cenę muszę zaistnieć! Bo wtedy mam szansę u Lodzi!!!