UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzieńki! Przecież to zabawa jest. Jaki audyt? To po to by się coś działo! A ile ludzi wie, co to znaczy audyt? EEE to pewnie komuchy/ solidaruchy/ coś mieszają. Za wszelką cenę muszę zaistnieć! Bo wtedy mam szansę u Lodzi!!!