Wybrany wątek opinii

"Audyt prawdziwy pitrzeby jest"- Skąd Was biorą? Błędy, takie walicie, jak byście trzy klasy podstawówki skończyli z trudem. Nie wstyd tak pisać, czy tak piszą pisowi patrioci i to u Was honor?
(2020.02.03)
PIS'owcy, PO'wcy i reszta, niewiele się nauczyli w ciągu trzech lat podstawówki. A ty GOŚCIU ile lat w podstawówce byłeś? Pewnie z 15! Boś taki mądry
Doradca Ulricha v T. (2020.02.05)
Powrót do komentarzy