UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PIS'owcy, PO'wcy i reszta, niewiele się nauczyli w ciągu trzech lat podstawówki. A ty GOŚCIU ile lat w podstawówce byłeś? Pewnie z 15! Boś taki mądry
Doradca Ulricha v T.
PIS'owcy, PO'wcy i reszta, niewiele się nauczyli w ciągu trzech lat podstawówki. A ty GOŚCIU ile lat w podstawówce byłeś? Pewnie z 15! Boś taki mądry
Doradca Ulricha v T.