UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIS'owcy, PO'wcy i reszta, niewiele się nauczyli w ciągu trzech lat podstawówki. A ty GOŚCIU ile lat w podstawówce byłeś? Pewnie z 15! Boś taki mądry

Doradca Ulricha v T.

Anuluj