UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie młodzież?przy maszynach ludzie na emeryturze lub w podeszlym wieku?czyzby caly elblag siedzial w zamechu?
A gdzie młodzież?przy maszynach ludzie na emeryturze lub w podeszlym wieku?czyzby caly elblag siedzial w zamechu?