UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co by Nam było z tych PGR-ów w wolnej gospodarce? PGR-y miały nadal zostać Państwowe? Jesli tak to byłoby tak jak za komuny, wszyscy by kradli w tych PGRach, na lewo by szło paliwo, materiały itd, a Państwo, czyli My byśmy na te złodziejskie firmy dokładali kasy. Oczywiście konkurencyjność takich PGRów byłaby żadna, tak jak obecnie kopalń. Nie ma ŻADNEGO argumentu za tym, że PGRy były czymś dobrym i powinny zostać.

Ploterek