UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a może w to miejsce prezydent posadzi kilka drzew, niedługo od budowania mieszkań ich mieszkańcy poduszą się od swoich wydechów
a może w to miejsce prezydent posadzi kilka drzew, niedługo od budowania mieszkań ich mieszkańcy poduszą się od swoich wydechów