Wybrany wątek opinii

Robią przestrzeń dla nowego osiedla na wysypisko przy torach. Super! Piękne widoki :)
Mdd (2020.02.06)
@Mdd - I przeładunki.
(2020.02.06)
Powrót do komentarzy