UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdańsk i Olsztyn dostali z Unii do podziału 100 milionów euro, mogą sobie produkować i energię i ciepło. a u nas niema kto, niestety moderator nie puszcza linka ze strony wp


Anuluj