Wybrany wątek opinii
Ludzie, zatorze to dzielnica Elbląga jak i cała reszta. Po co robi się tu szum, jakoby była to jakaś zupełnie odrębna przestrzeń ze szczególnymi wymaganiami i dodatkowym głosem w dyskusji? Dla przykładu w mieście jest wiele ulic, gdzie "skacze sie po kałużach", a jednak nikt nie robi specjalnych spotkań z mieszkańcami owych dzielnic. Dajcie spokój. ..
Do moderacji
Odpowiedz
31
18
@sdafdsadsfas - Mają problem to go zgłaszają, szkoda, że włodarze pamiętają o nich tylko przed wyborami. ..
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
Zatorze to Wuhan Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3