UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkańcy Zatorza boją się, że wiadukt nad torami zapadnie się lada dzień? Wszak pisowcy "wiedzom co mówiom"?
ament
Mieszkańcy Zatorza boją się, że wiadukt nad torami zapadnie się lada dzień? Wszak pisowcy "wiedzom co mówiom"?
ament