UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może zarządca nieruchomości pan Muła się weźmie za podwórka na Fredry syf i malaria A wiat na śmieci jak nie było tak niema bo niby niema finansów


Anuluj