UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem Prezydent mówi o ogólnej sytuacji w mieście bo trudno mu odnosić się do poszczególnych dzielnic bo guzik go to obchodzi. Dziury przy wieżowcach na Zatorzu wołają o pomstę do nieba. Jakieś doraźne ich łatanie nie przynosi rezultatów. Jak mój samochód ulegnie zniszczeniu to pójdę bezpośrednio do Prezydenta o zwrot kosztów. Takie spotkania na nic się zdadzą. Samorządowcy przyjdą, posłuchają, oczy zamydlą i d. .. Prezydent o wielu rzeczach nie wie i nie chce wiedzieć, nawet się nie pochyli, żeby zagłębić się w temat. Budynek po Gimnazjum oddać dla WETERANÓW? To dopiero brednia, po co to i komu potrzebne. Oddać go tym co rzeczywiście potrzebują. Szkoda słów, poronione pomysły.
mieszkaniec100 Zatorza