UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli gadał ogólnie o wszystkim i o niczym. Było to do przewidzenia. Czas go odwołać bo ewidentnie nie radZi sobie z rządzeniem miastem.

Czas na REFERENDUM

Anuluj