A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może zamiast wieży z której nie ma żadnego pożytku urochomic wyciąg a nie jak nie którzy snoby browar i kiełbasą cały Elbląg żal dzieci które nic tu nie mają a prezydent jak każdy z nich tylko gada żeby go wybrać a później ma w d..... Bo trzeci raz już go nie wybiorą qiec co mu zależy
W Elblągu nie będzie niczego. Tak to można podsumować bo te głąby nie potrafią niczego nowego wymyśleć. Wystarczy pojeździć trochę po kraju i otworzyć oczy. Żal.
Rozwój Polski to był za Kazimierza Wielkiego. Po nim Polska już się tylko zwija.
Na gęsiej nie wolno.zakazane prze nato