24
24.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może zamiast wieży z której nie ma żadnego pożytku urochomic wyciąg a nie jak nie którzy snoby browar i kiełbasą cały Elbląg żal dzieci które nic tu nie mają a prezydent jak każdy z nich tylko gada żeby go wybrać a później ma w d..... Bo trzeci raz już go nie wybiorą qiec co mu zależy
Elbląg 2 (2020.01.25)

info

4  
  3
W Elblągu nie będzie niczego. Tak to można podsumować bo te głąby nie potrafią niczego nowego wymyśleć. Wystarczy pojeździć trochę po kraju i otworzyć oczy. Żal.
ja wiem (2020.01.25)

info

7  
  0
Rozwój Polski to był za Kazimierza Wielkiego. Po nim Polska już się tylko zwija.
(2020.01.25)
Na gęsiej nie wolno.zakazane prze nato
Kasia49 (2020.01.26)