UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu nie będzie niczego. Tak to można podsumować bo te głąby nie potrafią niczego nowego wymyśleć. Wystarczy pojeździć trochę po kraju i otworzyć oczy. Żal.

ja wiem

Anuluj