UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu nie będzie niczego. Tak to można podsumować bo te głąby nie potrafią niczego nowego wymyśleć. Wystarczy pojeździć trochę po kraju i otworzyć oczy. Żal.
ja wiem
W Elblągu nie będzie niczego. Tak to można podsumować bo te głąby nie potrafią niczego nowego wymyśleć. Wystarczy pojeździć trochę po kraju i otworzyć oczy. Żal.
ja wiem