A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Można ? można. Tymczasem nasza elbląska Bażantarnia którą kiedyś zachwycali sie przyjezdni, w stanie opłakanym.
Tylko szkoda że nie ma kolei nadzalewowej byłoby bardziej atracyjniej
Akurat w Kadynach powietrze straszne - idź i powąchaj czym palą mieszkańcy. Może na Górze Klasztornej będzie lepiej - zależy od wiatru. ..
wieś smutno i g. .. ..
Proszę!!! PRZEMYŚLCIE WŁAŚNIE KOLEJ NADZALEWOWĄ coś pięknego! !!!!!!!pozbierajmy podpisy cokolwiek niech to ożyje!!!!
Brawo! Kolejne fajne miejsce na niedzielny spacer i atrskcja dla znajomych odwiedzających Elbląg .
Historia. .pozamiatane wróbelek sprzedał działkę Elbląg - Zdrój, miesiąc temu.
Dziękuję PiS że Polska rozwija się a bendzie gdzie rozpalić grila bo wezmę siatę piwa i kiełbaski ?
To bardzo szkoda :-( .Przykro..
Czas na wieże widokową na Górce Chrobrego. Całe Żuławy byłoby widać