24
24.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Można ? można. Tymczasem nasza elbląska Bażantarnia którą kiedyś zachwycali sie przyjezdni, w stanie opłakanym.
(2020.01.24)

info

26  
  2
Tylko szkoda że nie ma kolei nadzalewowej byłoby bardziej atracyjniej
(2020.01.24)

info

28  
  5
Akurat w Kadynach powietrze straszne - idź i powąchaj czym palą mieszkańcy. Może na Górze Klasztornej będzie lepiej - zależy od wiatru. ..
kadyn (2020.01.24)
wieś smutno i g. .. ..
(2020.01.24)

info

0  
  6
Proszę!!! PRZEMYŚLCIE WŁAŚNIE KOLEJ NADZALEWOWĄ coś pięknego! !!!!!!!pozbierajmy podpisy cokolwiek niech to ożyje!!!!
Historia (2020.01.24)

info

16  
  3
Brawo! Kolejne fajne miejsce na niedzielny spacer i atrskcja dla znajomych odwiedzających Elbląg .
(2020.01.24)

info

13  
  0
Historia. .pozamiatane wróbelek sprzedał działkę Elbląg - Zdrój, miesiąc temu.
To ..koniec . (2020.01.24)

info

6  
  1
Dziękuję PiS że Polska rozwija się a bendzie gdzie rozpalić grila bo wezmę siatę piwa i kiełbaski ?
(2020.01.25)
To bardzo szkoda :-( .Przykro..
Historia (2020.01.25)

info

1  
  1
Czas na wieże widokową na Górce Chrobrego. Całe Żuławy byłoby widać
Szimurina (2020.01.25)

info

5  
  1