Wybrany wątek opinii
Brawo. A co w Elblągu? Mostek Elewów w Bażantarni zniszczony od kilku lat. Może jakąś platformę widokową postawić na Górze Chrobrego lub na Gęsiej? Nic ciekawego się nie dzieje.
Do moderacji
Odpowiedz
42
4
Na gęsiej nie wolno.zakazane prze nato
Do moderacji
Odpowiedz
1
0