Wybrany wątek opinii

Brawo. A co w Elblągu? Mostek Elewów w Bażantarni zniszczony od kilku lat. Może jakąś platformę widokową postawić na Górze Chrobrego lub na Gęsiej? Nic ciekawego się nie dzieje.
Jamess (2020.01.24)
Na gęsiej nie wolno.zakazane prze nato
Kasia49 (2020.01.26)
Powrót do komentarzy