UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może zamiast wieży z której nie ma żadnego pożytku urochomic wyciąg a nie jak nie którzy snoby browar i kiełbasą cały Elbląg żal dzieci które nic tu nie mają a prezydent jak każdy z nich tylko gada żeby go wybrać a później ma w d..... Bo trzeci raz już go nie wybiorą qiec co mu zależy

Elbląg 2